Skip to main content
Nieuws

Storisell levert explainer video voor Military Work

Storisell levert explainer video voor Military Work

Uitlegvideo Military Work

Storisell is de trotse leverancier van een explainer video voor Military Work. Military Work is een personeels- en wervingsbureau dat bedrijven en organisaties helpt om mensen te werven met een militaire achtergrond, voor samenwerking op de korte en lange termijn. In deze productie heeft ons team zich gericht op het leveren van een concept dat relateert aan de industrie achtergrond, namelijk militaire deskundigheid. De illustraties en toon zijn zorgvuldig vervaardigd om de juiste mensen aan te trekken, met begrip voor militaire symbolen. We zijn dit project begonnen met een workshop in Stockholm. Hier hebben we het concept, de projectdoelen en targets besproken. Op basis hiervan hebben we gezamenlijk een manuscript vervaardigd. Dit manuscript is vertaald in drie talen: Zweeds, Fins en Engels. Hierbij hebben we de voice-over artiesten geïnstrueerd om bondige en directe tonaliteit te gebruiken, ter omarming van de militaire uitspraken. We maakten gebruik van een gesegmenteerd manuscript dat zich richt op twee doelgroepen: kandidaten en cliënten. Door het veranderen van de introductie en delen van het manuscript, kunnen wij een campagne video produceren die twee individuele groepen aanspreekt, met een gedeelde boodschap. Visueel gezien is alles ontworpen op pen en papier, en zijn alle animaties volledig nieuw ontwikkeld, in overeenstemming met het grafische profiel en de voorkeuren van Military Work. Bovendien ontvingen wij waardevolle feedback van de klant gedurende het gehele project. De explainer video zal op verschillende online kanalen worden ingezet, met nadruk op de bekwaamheid van Military Work om te voorzien in personeel en diensten met de juiste mentaliteit.

Project Manager: William Sehlin, william@storisell.com
Production Lead: Ossian Veronese, ossian@storisell.com

Uitlegvideo Military Work

Uitlegvideo Military Work

Zorgvuldig geselecteerde content heeft de kracht om uw bedrijf te transformeren

Storisell werd opgericht met het doel om onze klanten krachtige content te bieden. Wij geloven dat zorgvuldig geselecteerde content de kracht heeft om de manier waarop bedrijven nieuwe klanten, investeerders en werknemers aantrekken, te transformeren. Door te begrijpen dat 60% van de mensen visueel ingesteld is, draait ons werk om mensen te helpen om de producten en diensten die zij gebruiken te begrijpen. Mensen verwerken afbeeldingen 60.000 keer sneller dan onbewerkte teksten, en meer dan 90% van de informatie die naar de hersenen wordt gestuurd is visueel. U bent één meeting verwijderd van content die uw bedrijf kan transformeren. Maak een afspraak met ons team om te beginnen.

Kies een aanbieder met een bewezen proces
Door middel van een intern ontwikkeld workshopmodel, besparen we beiden tijd en energie, door meer dan 90% van de vereisten voor nieuwe projecten uit te voeren. Dit helpt ons om sneller van start te gaan en de overhead te minimaliseren. Gewoonlijk duurt een workshop drie uur. U zult – tijdens een leuke en uitdagende workshop – het creatieve proces ervaren en waardevolle informatie overbrengen voorafgaand aan de creatie van uw project. Ons team werkt op een wekelijkse basis, waarbij onze projectmanagers wekelijks nieuwe projecten lanceren om onze klanten de best mogelijke service, focus en eindresultaten te geven.